Jesteś zaintersowany ofertą?
Zostaw nam swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja

Działki nr 701/4, 701/10 i 701/6 zlokalizowane są w na terenie obrębu Lipnik, gmina Stargard Szczeciński, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. Działki przylegają bezpośrednio do pasa dawnej drogi krajowej Nr 10 oraz do węzła komunikacyjnego "Lipnik" przy drodze ekspresowej S10.

Bezpośrednie sąsiedztwo przedmiotowych działek stanowią niezabudowane nieruchomości przeznaczone w studium pod zabudowę mieszkaniową, rekreację, usługi i produkcję. Nieruchomość doskonale skomunikowana, możliwość obsługi ruchu drogowego zarówno pojazdów zjeżdżających z węzła (od strony Szczecina) jak i wyjeżdżających z miasta Stargard Szczeciński.

W odległości ok. 5 km w kierunku wschodnim znajduje się miasto Stargard Szczeciński, natomiast w kierunku zachodnim znajduje się Jezioro Miedwie z rozbudowaną bazą turystyczno-rekreacyjną.

Sąsiedztwo dużych aglomeracji Szczecin i Stargard Szczeciński oraz usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej oraz węzła komunikacyjnego sprawiają, iż przedmiotowy teren stanowi atrakcyjną lokalizację dla celów usługowo-handlowych, w tym stacji paliw.