Jesteś zaintersowany ofertą?
Zostaw nam swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana jest w na terenie miasta Ińsko, obręb nr 1, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. Polożona jest nad Jeziorem Ińsko - linia brzegowa jeziora oddalona jest o ok. 10 metrów od granicy nieruchomości. Dojazd do nieruchomości jest zapewniony bezpośrednio poprzez drogę gminną.

Miejscowość Ińsko położona jest nad pięknym jeziorem co sprzyja uprawianiu sportów wodnych. Jego woda uznana jest za najczystszą w rejonie. Ińsko posiada unikatowe walory przyrodnicze, krajobrazowe oraz nieskażone środowisko. Znajduje się tu również Iński Park Krajobrazowy, obejmujący najcenniejszy przyrodniczo i krajobrazowo fragment Pojezierza Ińskiego. Gmina Ińsko należy do najbardziej atrakcyjnych turystycznie gmin województwa zachodniopomorskiego.

Bezpośrednie sąsiedztwo przedmiotowej nieruchomości stanowią zabudowane nieruchomości o funkcji mieszkalnej i usługowej, a także szkoła podstawowa.
Usytuowanie nieruchomości w samym centrum Ińska oraz bezpośrednie sąsiedztwo jeziora sprawiają, iż przedmiotowy teren stanowi atrakcyjną lokalizację dla celów mieszkalnych, a także dla celów związanych z funkcją turystyczną.