Jesteś zaintersowany ofertą?
Zostaw nam swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

Lokalizacja

Działki zlokalizowane są w na terenie miasta Ińsko, obrębu nr 1, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. Położone są bardzo blisko Jeziora Ińsko. Dojazd do działek jest zapewniony poprzez dostęp z dróg gminnych oraz z drogi wojewódzkiej Nr 151 poprzez drogi wewnętrzne i istniejące zjazdy. 

Miejscowość Ińsko położona jest nad pięknym jeziorem, co sprzyja uprawianiu sportów wodnych. Jego woda uznana jest za najczystszą w rejonie. Ińsko posiada unikatowe walory przyrodnicze, krajobrazowe oraz nieskażone środowisko. Znajduje się tu również Iński Park Krajobrazowy, obejmujący najcenniejszy przyrodniczo i krajobrazowo fragment Pojezierza Ińskiego. Gmina Ińsko należy do najbardziej atrakcyjnych turystycznie gmin województwa zachodniopomorskiego.

Bezpośrednie sąsiedztwo przedmiotowych działek stanowią zabudowane nieruchomości o funkcji mieszkalnej i usługowej, a także szkoła podstawowa oraz kościół.


Usytuowanie działek budowalnych w samym centrum Ińska oraz bezpośrednie sąsiedztwo jeziora sprawiają, iż przedmiotowy teren stanowi atrakcyjną lokalizację dla celów mieszkalnych a także celów związanych z funkcją turystyczną.