Osiedle Małe Błonia działki budowlane
z projektem koncepcyjnym


Jesteś zaintersowany ofertą?
Zostaw nam swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

Informacje

Małe Błonia” to wyjątkowy projekt urbanistyczny. Inwestycja, której dotyczy nasza oferta, obejmuje obszar ponad 8 hektarów  wydzielonych działek budowlanych, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych, a na pewno największych inwestycji związanych z budownictwem jednorodzinnym w Szczecinie.

Osiedle domów jednorodzinnych „Małe Błonia” zlokalizowane jest w północnej części Szczecina na Wzgórzach Warszewskich przy ul. Łącznej, w niedalekiej odległości od centrum miasta. Dzielnica Warszewo to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój i mieszkanie w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Nasza Spółka oferuje Państwu w sprzedaży 92 niezabudowane w pełni uzbrojone działki o powierzchni od 576m2 do 2004m2. Swoją ofertę kierujemy do osób, które marzą o własnym miejscu do zamieszkania, przy czym dotychczasowe rozwiązania na rynku nieruchomości nie spełniają w pełni ich oczekiwań.

"Małe Błonia” to wymarzona przestrzeń do zamieszkania, położona w cichej i spokojnej okolicy z niezwykłym widokiem na panoramę miasta i rozlewisko Odry.

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą kompleks 92 niezabudowanych działek położonych w niezwykle atrakcyjnym miejscu jakim docelowo stanie się, stworzona głównie za Państwa przyczyną, część jednorodzinna osiedla Małe Błonia. Posiadamy działki budowlane o powierzchni od 576m2 do 2004m2, które zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działki budowlane, które Państwu oferujemy, zaopatrzone zostały w infrastrukturę techniczną, w tym doprowadzone do granicy działki przyłącza: gazowe, elektryczne, wody, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz orurowanie teletechniczne.

Wybudowane zostały drogi wewnętrzne wraz z oświetleniem.

 

Mapa

 

"Z gruntu dobra inwestycja"

Z myślą o przyszłych mieszkańcach osiedla „Małe Błonia” określone zostały szczegółowe zasady zagospodarowania wszystkich działek. Dla każdej z działek opracowane zostały plansze wymiarowe ukazujące propozycję zagospodarowania terenu, uwzględniającą założenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Dodatkowo, dzięki nowatorskiemu podejściu architektonicznemu, opracowane zostały projekty koncepcyjne budynków, wykorzystujące w maksymalny sposób możliwości zagospodarowania konkretnej nieruchomości oraz uwzględniające optymalne potrzeby klienta. Gotowy projekt koncepcyjny domu (czyli zewnętrzny widok ogólny budynku wraz z rzutami poszczególnych kondygnacji) otrzymają Państwo od nas w pakiecie przy zakupie działki.

Na terenie całego osiedla przewidziano 26 typów i odmian budynków, w tym domy wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, dwurodzinne a także domy tarasowe i rezydencjalne, o powierzchni użytkowej od ok. 137mdo ok. 360m2.