Mieszkania w centrum Szczecin ul. Lutniana 38


Jesteś zaintersowany ofertą?
Zostaw nam swój e-mail, skontaktujemy się z Tobą.

Grzegorz Wyrwiński
tel. +48 91 424 79 79
wyrwinski@amber.nieruchomosci.pl

Sprzedaż

Nasza firma daje Państwu możliwość zakupu mieszczącego się w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Lutnianej 38. Istnieje również możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Budynek przy ul. Lutnianej 38 został oddany do użytku w 2001 roku. Znajduje się w nim 66 lokali mieszkalnych. Jest to budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny z dwiema kondygnacjami poddasza użytkowego, całkowicie podpiwniczony Budynek i teren wkoło w całości objęty jest monitoringiem oraz posiada całodobową portiernię.

Lokalizacja budynku, z jednej strony w spokojnej, zielonej części miasta z dala od miejskiego hałaśliwego, zatłoczonego otoczenia, z drugiej strony bliskość centrum zapewnia mieszkańcom dostęp do obiektów handlowo- usługowych, ośrodków kulturalnych i rozrywkowych. W bliskiej odległości od osiedla znajdują się podstawowe obiekty szkolno-wychowawcze tj. żłobek, przedszkole, szkoła, a pobliski dostęp do połączeń komunikacji miejskiej pozwala na dotarcie w każde miejsce Szczecina.

Posiadamy na sprzedaż niżej wymienione lokale mieszkalne:

  1. Lokal mieszkalny nr 21 położony na parterze, składający się z pokoju dziennego, kuchni, hollu  oraz łazienki  o łącznej powierzchni użytkowej 42,00 m2.
  2. Lokal mieszkalny nr 22 położony na parterze, składający się z pokoju dziennego, kuchni, hollu  oraz łazienki o łącznej powierzchni użytkowej 42,00 m2.